مشاوره رایگان و تعمیرات گوشی موبایل
ثبت درخواست رایگان

تعمیر گوشی اچ تی سی با البان و در محل

تعمیر گوشی اچ تی سی دیجی دکی
نوشته شده توسط البان

پس از قریب به 25000 درخواست در سامانه البان، با افتخار اعلام می کنیم از این پس گوشی های اچ تی سی نیز در چتر حمایتی البان قرار می گیرند و برای تعمیر گوشی اچ تی سی خود دیگر نیاز نیست نگران باشید.

تعمیر گوشی اچ تی سی البان

در پی درخواست های مکرر عزیزان و کاربران محترم، گروه اِلـبان در اقدامی تازه ثبت درخواست برای تعمیر گوشی اچ تی سی را کلید زد و از این پس صاحبان و دارندگان گوشی های اچ تی سی می توانند از خدمات و سرویس های تعمیراتی اِلـبان بهره ببرند.

اِلـبان همواره سعی دارد تا بهترین خدمات را در کمترین زمان به مشتریان عزیز ارائه نماید، تا خرابی گوشی و تعمیرات گوشی اولین و آخرین نگرانی صاحبان گوشی باشد و باقی کارها با یک ثبت درخواست ساده، در روندی واضح و مشخص پیگیری شود و گوشی تان تعمیر شود.

تعمیر گوشی اچ تی سی البان

تعمیر گوشی اچ تی سی در البان

اگر خدای ناکرده گوشی اچ تی سی شما خراب شد، افتاد و شکست، خاموش شد و یا هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری دیگری پیدا کرد، اصلا به خود نگرانی راه ندهید. به راحتی می توانید به مراجعه به سامانه تعمیرات موبایل البان و ثبت درخواست خود در صفحه تعمیرات موبایل اچ تی سی و لینک پایین همین صفحه درخواست خود را ثبت نمایید تا متخصصان تعمیرات موبایل البان به رایگان به شما مشاوره های لازم را ارائه نمایند.

تعمیر گوشی اچ تی سی البان

تلاش تکنسین های البان، همواره این بوده و هست که تا جای ممکن تعمیرات گوشی در محل و در مقابل چشمانتان انجام گیرد و برای تعمیر گوشی اچ تی سی نیز این موضوع در ذهن آنها وجود دارد. اما اگر امکان تعمیر در محل مهیا نباشد، با هماهنگی های کامل، گوشی شما به نزدیک ترین کلینیک، تعمیرگاه مجاز و تایید شده البان، ارسال خواهد شد تا تعمیرات به بهترین شکل صورت گیرد.

برای گوشی های اچ تی سی نیز از یک تا شش ماه گارانتی طبق شرایط عنوان شده در سایت تعلق می گیرد. امیدواریم هرگز نیاز به کمک ما نداشته باشید، اما اگر زمانی نیاز شد، اصلا نگران نشوید، تمام کارها را به سامانه تعمیرات موبایل البان بسپارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید