سامانه تعمیرات موبایل البان با ایاب و ذهاب رایگان

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل در نواحی مختلف تهران

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل در تهران
نوشته شده توسط البان

آموزش تعمیرات موبایل آکادمی البان

سوالی که برای بسیاری از مردم پیش می آید و احتمال می رود با وجود زندگی در یک منطقه خیلی پاسخ آن را هم ندانند، این است که در هر منطقه از تهران مرکز تعمیرات تخصصی موبایل را از کچا می توانند پیدا کنند. البان در ادامه در مورد مراکز اصلی در نواحی مختلف تهران برایتان خواهد گفت.

اما آخرین بخش از پست را هم حتما بخوانید که راه حلی برای تعمیرات تخصصی موبایل در تمام تهران ارائه می شود، به راحت ترین و سریعترین صورت ممکن!

مشکلات مراکز تعمیراتی موبایل در تهران هستند؟

پیش از آنکه در مورد خود مراکز تعمیراتی بگوییم، در مورد یکی دوتا از مشکلات آنها باید به شما بگوییم تا در تعمیر گوشی خراب خود بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. مشکلاتی که حتی بعد از پیدا کردن یک مرکز تعمیرات موبایل ممکن است باز هم برایتان ایجاد شود.

مطلب مرتبط: تعمیرات اپل در محل

مشکل اول – در یک مرکز تعمیراتی، تعمیرکاران بسیار زیادی وجود دارند. آیا می توان به راحتی فهمید که کدامیک از بقیه حرفه ای تر است و کدام یک کار را درست انجام می دهد؟

مشکل دوم – حتی اگر مرکز تعمیرات نزدیک شما باشد، باز هم باید وقت گذاشته و به آنجا مراجعه کنید. بعضا با وجود مشکلاتی نظیر کرونا هم حضور در چنین مناطقی می تواند با سختی و چالش های زیادی همراه باشد.

البان - مشکلات تعمیرات موبایل

مشکل سوم – بعضا تعمیرکاران از شما می خواهند تا گوشی چند روزی پیششان بماند. آیا می توانید با خیال راحت گوشی خود را پیش آنها بگذارید؟ آیا می توانید چند روز بدون گوشی سپری کنید؟

مشکل چهارم – آیا می توانید بفهمید که کار اضافه روی گوشی تان انجام نشده است؟

مشکل پنجم – به محض خروج از مغازه تعمیرکار، هیچگونه موردی پذیرفته نمی شود و ضمانتی بابت تعمیرات ارائه نمی شود!

حال که با برخی از مشکلات آشنا شدید، دعوت می کنم که علاوه بر مطالعه ناحیه خودتان، حتما بخش آخر این پس را هم مطالعه بفرمایید.

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل سمت شمال تهران

اگر در شمال تهران زندگی می کنید و مشکلی برای گوشی تان پیش آمد که بخواهید آن را به تعمیرکار نشان دهید، پاساژ نیکو سمت میدان تجریش مرکزی است برای تعمیرات موبایل. در این پاساژ تعمیرکارهای زیادی وجود دارند.

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل در تهران

وقتی به پاساژ نیکو می روید، انتخاب اینکه کدام تعمیرکار مناسب است با خودتان خواهد بود.

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل سمت غرب تهران

برای اهالی غرب تهران پاساژ برلیان در ستارخان را می توان معرفی کرد. علاوه بر آن در فلکه دوم صادقیه نیز تعمیرکاران زیادی برای تعمیر موبایل وجود دارند.

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل در تهران

این مناطق در غرب تهران مناطق شلوغی محسوب می شوند و احتمالا برای مراجعه به این واحدها کمی به مشکلاتی از جمله ترافیک و جای پارک و … مواجه شوید.

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل سمت شرق تهران

همشهریان عزیزی که در سمت شرق تهران زندگی می کنند می توانند به پاساژ گلبرگ، نزدیک ایستگاه متروی گلبرگ مراجعه کنند. این مکان از لحاظ دسترسی شابد راحت تر باشد، نزدیکی آن به ایستگاه مترو خود یک مزیت محسوب می شود. اما مراقب سلامتی خودتان هنگام سوار شدن مترو باشید و تا حد امکان از ماسک های استاندارد استفاده کنید.

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل در تهران

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل سمت مرکز و جنوب تهران

حتما با پاساژ علاالدین آشنا هستید. معمولا این پاساژ به عنوان مرکزی برای خرید و تعمیر گوشی بسیار شهرت دارد. به نوعی محلی که این پاساژ وجود دارد بورس موبایل و تعمیرات آن است.

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل در تهران

علاوه بر پاساژ علاالدین، پاساژ چارسو و بازار موبایل ایران سه مجموعه بزرگ تعمیرات و فروش موبایل سمت مرکز و جنوب تهران محسوب می شوند. البته که در طرح ترافیک قرار دارند و بعضا بسیار شلوغ هستند.

البان مرکز تعمیرات تخصصی موبایل برای تمام مناطق تهران

اما اگر راه ساده تر را می خواهید، راهی که کمتر وقتتان را بگیرد که مطمئن تر از بقیه راهکارها کارتان انجام خواهد شد، می توانید به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل البان مراجعه کنید.

اصلا لازم به حضور فیزیکی شما در مجموعه تعمیرات تخصصی البان نیست، کافی است به ترتیب زیر عمل کنید:

 • وارد سایت البان به نشانی www.elbaan.com بشوید.
 • با کلیک کردن دکمه مشاوره و تعمیر موبایل، روند ثبت درخواست شما آغاز خواهد شد.
 • چند کلیک ساده و در انتها نام، نام خانوادگی، شماره تماس و اگر خواستین کمی توضیحات بنویسید و درخواست خود را ثبت کنید.
 • کارشناسان البان با شما تماس می گیرند. به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد تا شاید خودتان بتوانید مشکل گوشی را حل کنید.
 • اگر مشکل باقی ماند و نیاز به اقدامات بیشتر داشت با شما هماهنگ می شود تا جهت تعمیر گوشی در محل شما اقدام شود.
 • اگر گوشی قابل تعمیر در محل نباشد، هماهنگی ها صورت می گیرد تا گوشی را به نزدیک ترین کلینیک تعمیرات تخصصی موبایل البان ارسال کنید، گوشی تعمیر شود و سپس برایتان مجدد برگردانده شود.

Elbaan-Request-Page

محاسن و هزینه تعمیرات موبایل با البان به چه صورت است؟

با راهکار تعمیرات تخصصی موبایل البان:

 • لازم نیست جایی بروید، ما می آییم. در نتیجه از انواع هزینه ها و وقت صرف کردن ها بابت پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه ای خلاص خواهید شد.
 • از حریم شخصی خودتان اطمینان کامل خواهید داشت.
 • تعمیرات گوشی شما توسط افراد مطمئن، سالم و تست شده انجام خواهد شد و تمام پروتکل های بهداشتی مربوط به کرونا نیز در البان رعایت می شوند.
 • در کمترین مدت زمان ممکن گوشی شما تعمیر خواهد شد و نیاز نیست چند روز بدون گوشی بمانید.
 • یکی از مهم ترین محاسن البان نسبت به سایرین، ضمانت خدمات بعد از ارائه آن هاست، یا همان گارانتی. مجموعه البان با ارائه حداقل یک ماه گارانتی به شما این اطمینان را می دهد که از قطعات اصلی استفاده می کند و هرگز برای سود بیشتر کاری را که نباید انجام بدهد را انجام نمی دهد. قطعات دست دوم یا فیک در واقع به گارانتی خواهند خورد و این برای مجموعه اصلا مطلوب نیست، بنابراین هرگز چنین اشتباهی را مرتکب نخواهد شد.

تعمیرات موبایل در منزل ، البان

مطلب مرتبط: تعمیرات موبایل در منزل

شاید پیش خودتان بگویید که با راهکار البان، باید هزینه های بیشتری پرداخت کنم و چگونه می توانم به کار البان اعتماد کنم؟ باید برایتان بگوییم که قیمت ها در البان از میانگین شهر تهران کمی پایین تر است. ضمن آنکه موضوع گارانتی خدمات ارائه شده سبب می شود تا البان نتواند کاری به جز بهترین کار را برایتان انجام دهد.

بنابراین اگر گوشی تان مشکلی پیدا کرده، همین الان دست به کار شوید و یک درخواست در سامانه تعمیرات موبایل البان به نشانی www.elbaan.com ثبت کنید تا مشکل شما در سریع ترین و بهترین شکل ممکن حل شود.

درباره نویسنده

البان

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان و تعمیرات گوشی موبایل
ثبت درخواست رایگان