دلیل آتش گرفتن گلکسی نوت 7 سامسونگ

burning-note-7-digidoki
نوشته شده توسط البان

بلاخره شرکت کره ای سامسونگ علت آتش گرفتن گوشی های گلکسی نوت 7 خود را از بین رفتن لایه عایقی بین کاتد و آند باطریها اعلام کرد. کاتد و آند به ترتیب همان سرهای منفی و مثبت باطری هستند. در این باطریها یا به دلایل انسانی یا به دلایل طراحی ضعیف لایه عایق بین کاتد و آند نازک در نظر گرفته شده است و بر اثر حرارت ذوب شده و از بین می رود و باعث آتش گرفتن باطری و گوشی می شود.

huawei-lg-digidoki

هواوی و ال جی، اِلـبان

مسئله مهمتر بعد از مشخص شدن دلیل، نحوه برخورد سامسونگ است. اینکه چگونه می تواند چنین بحرانی را پشت سر بگذارد؟ بعد از آتش گرفتن اتاق یک هتل، بعد از ممنوع الپرواز شدن دارندگان گلکسی نوت 7 در تعدادی از شرکتهای هواپیمایی استرالیا، بعد از سوختن دست کودک شش ساله و … حالت پیش آمده درست در زمانی رخ داد که آیفون گوشی جدید خودش را معرفی کرد. البته دوستداران سامسونگ و اندروید شاید تمایلی به آیفون نداشته باشند ولی هوواوی و ال جی دو برند دیگری هستند که در می توانند از این شرایط به عنوان یک فرصت طلایی استفاده کرده و حسابی جای سامسونگ را در عرصه تولید و فروش گوشی های هوشمند بگیرند.

در رابطه با باتری گوشی سامسونگ پست مربوطه را بخوانید تا اطلاعات کاملی از خود باتری، نحوه نگهداری بهتر آن و بهترین روش تعویض آن را به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید