دنبال کردن هشتگ ها و فهمیدن زمان آنلاین بودن دوستان قابلیت های جدید اینستاگرام 28

اینستاگرام 28 دیجی دکی
نوشته شده توسط البان

اینستاگرام فضایی که خیلی ها در آن حضور دارند و مشغول به اشتراک گذاشتن لحظات و خاطرات خودشان با دیگران و دوستانشان هستند. این اپ محبوبیت خاصی بین کاربران پیدا کرده است و خیلی ها بیشتر به خاطر اینستاگرام است که عکاسی می کنند! اخیرا به روز رسانی جدیدی تحت عنوان اینستاگرام 28 ارائه شده است که قابلیت های جالبی از جمله دنبال کردن هشتگ را با خود به همراه دارد.

مطلب مرتبط: مشکلات مربوط به اینستاگرام

Related image

دنبال کردن هشتگ یکی از قابلیت های جدید در اینستاگرام 28 است! هشتگ گذاری به نوعی یعنی تعیین یک سری کلید واژه که خواننده را هدایت می کند تا به اصل موضوع سریعتر پی ببرد. برای گذاشتن هشتگ، کافی است کنار کلمه ای که می خواهید پررنگ کنید علامت # را بگذارید. اگر اینستاگرام خود را به روز کرده باشید، با انتخاب هشتگ خاصی می توانید آن را اصطلاحا دنبال کنید و هرگاه شخصی آن کلمه را هشتگ گذاری کرد، شما آگاه شده و می توانید آن پست را ببینید.

دنبال کردن هشتگ در اینستاگرام

قابلیت دیگر اینستاگرام 28 امکان دیدن آخرین زمان فعالیت دوستانتان در اینستاگرام است. البته این امکان همچون تلگرام قابل حذف هم هست. اما وقتی شما برای خودتان را حذف کنید، یعنی اینکه کسی نفهمد که آخرین زمان فعالیتتان در اینستاگرام چه زمانی بوده، شما هم دیگر نمی توانید آخرین زمان فعالیت دیگران را ببینید! در واقع بر خلاف تلگرام این پنهان سازی دو طرفه بوده و علاوه بر مخفی شدن زمان کار خودتان، زمان کار دیگران هم مخفی خواهد شد! به نوعی اگر چیزی را برای خودتان نمی پسندید، اینستاگرام از جانب شما برای دیگران هم ناپسند فرض کرده و آن ویژگی را حذف می کند.


مرتبط: کاهش مصرف اینترنت در اینستاگرام


روزانه تعداد زیادی پست و عکس اینستاگرامی در این فضای اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود و افراد زمان های بسیار زیادی را در این فضا صرف می کنند. ضمن دعوت از شما به عضویت در صفحه اینستاگرامی البان، از شما دعوت می شود تا مراقب باشید در این فضای اجتماعی غرق نشوید، و مراقب باشید تا زمان های با هم بودن واقعی را با زمان های با هم بودن مجازی جایگزین نکنید!

2 دیدگاه

  • سلام و تشکر فراوان برای اشتراک گذاری خوبتون
    وب سایت خیلی خوب و کاربردی ای دارید
    به امید موفقیت های روز افزون.

دیدگاهتان را بنویسید