پاک کردن پیام های تلگرام در به روز رسانی جدید تلگرام 5.5

نوشته شده توسط البان

گروه تلگرام به تازگی یک به روز رسانی دیگری را ارائه کرده که شاید یکی از مهم ترین قابلیت های آن امکان پاک کردن پیام های تلگرام حتی بعد از گذشت بیش از 48 ساعت از ارسال پیام است! در ادامه در این رابطه و سایر ویژگی های اضافه شده برایتان خواهیم گفت.

ویژگی های جدید تلگرام 5.5

  • امکان پاک کردن پیام های تلگرام به این عنوان که شما می توانید بعد از به روز کردن تلگرام خود، هر پیامی را که قبلا برای شخصی ارسال کرده اید پاک کنید، هم از گوشی خودتان و هم از گوشی و تلگرام طرف مقابل. در گذشته این کار فقط برای مدت 24 الی 48 ساعت امکان پذیر بود. جالب تر اینکه این امکان بعد از به روز رسانی برای تمام پیام های ارسالی شما مهیا می شود!

مطلب مرتبط: نحوه استفاده از تلگرام بدون استفاده از ف ی ل ت ر ش ک ن

  • هنگام فوروارد کردن پیام ها می توانید تعیین کنید که بالای پیام لینکی به شما داده شود یا نه! اگر دقت کرده باشید، در بالای پیام های فورواردی نشان داده می شود که این پیام از طرف چه شخصی فوروارد شده و می توانید او را ببینید. اما در به روز رسانی جدید می توانید از طریق تنظیمات کاری کنید که یا فقط مخاطبانتان امکان دیدن فرستنده پیام های فورواردی شما را داشته باشند یا هیچکس یا همه.

پاک کردن پیام های تلگرام اِلـبان

  • در تلگرام 5.5 می توانید تعیین کنید که چه کسانی عکس پروفایل شما را ببینند. همه یا مخاطبانتان. همچنین می توانید تعیین کنید که چه کسانی آن را نبینند!

پاک کردن پیام های تلگرام اِلـبان

  • کاربران اندرویدی می توانند هنگام استفاده از ایموجی (شکلک) موضوع مورد نظر خود را سرچ کنند تا ایموجی های مرتبط برایشان نمایان شوند.

مطلب مرتبط: بلاک کردن و بلاک شدن در تلگرام

آیا امکان پاک کردن پیام های تلگرام خوب است؟

بعد از ارائه به روز رسانی جدید تلگرام با این امکانات امنیتی جدید، یک پرسشنامه از طرف خود تلگرام هم منتشر شد که آیا شما با این وضع جدید اوکی هستید یا خیر؟

پاک کردن پیام های تلگرام اِلـبان

عده ای بر این باور هستند که این به روز رسانی ها کار را برای افراد تروریست و خرابکار ساده تر می کند و بالطبع برای پلیس و نیروهای امنیتی سخت تر. نظر شما چیست؟

اگر هم سوال دیگری در خصوص مشکلات رایج در تلگرام و راه جل های آن داشتید می توانید به مقاله ای که لینک شده است مراجعه کنید و در صورتیکه باز هم پاسخ سوال شما پیدا نشد مشکل خود را در پایین همان پست بنویسید تا کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل البان پاسخ شما را در کوتاه ترین زمان ارائه کنند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید