مشاوره رایگان و تعمیرات گوشی موبایل
ثبت درخواست رایگان

سامانه تعمیرات موبایل البان با ایاب و ذهاب رایگان

مشکلات نرم افزاری موبایل را خودتان رفع کنید

مشکلات نرم افزاری موبایل | تعمیرات موبایل البان
نوشته شده توسط البان

آموزش تعمیرات موبایل آکادمی البان

سیستم عاملی که روی گوشی سوار است به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید انواع نرم افزارها را روی گوشی خودتان نصب کنید و با هر کدام یک قابلیت جدیدی را به گوشی خود اضافه کنید. همین موضوع باعث ایجاد یک سری مشکلات نرم افزاری موبایل می شود. برای رفع این مشکلات همیشه لازم نیست تا به تعمیرکاران مراجعه کنید. البان این گونه تعمیرات موبایل را به شما آموزش می دهد.

انواع مشکلات نرم افزاری موبایل چه هستند؟

مشکلات نرم افزاری موبایل می توانند از خود نرم افزار و سیستم عامل گوشی باشند یا بر اثر نصب برنامه های جانبی رخ دهد یا که در خود آن برنامه ها دچار مشکل شوید.

مشکلاتی مانند هنگ کردن گوشی ، کند شدن گوشی و … ممکن است از سیستم عامل و نرم افزار اصلی گوشی باشند که می توان با یک سری اقدامات نرم افزاری آنها را مرتفع نمود.

مشکلات نرم افزاری موبایل | تعمیرات موبایل البان

گاهی نصب کردن اپلیکیشن های مختلف می تواند سبب ایجاد خرابی و مشکلات در گوشی شوند. ممکن است چند نرم افزار با یکدیگر تداخل کنند و کارآیی گوشی خراب شود.

برخی اوقات نیز افراد مشکلاتی در خود نرم افزارها دارند، اینکه چگونه در اینستاگرام استوری بگذارند، چگونه تلگرام خودشان را بدون نیاز به اپ های دیگر فعال کنند و … این مسائل نیز زیاد رخ می دهند و می توان آنها را نیز به راحتی رفع کرد.

البان چگونه مشکلات نرم افزاری موبایل من را حل خواهد کرد؟

شما با البان به دو روش می توانید مشکلات نرم افزاری خود را حل نمایید:

راه حل اول برای برطرف شدن مشکلات نرم افزاری موبایل 

با توجه به سامانه تعمیرات موبایل البان و تعدد درخواست های کاربران، ما می دانیم بیشترین مشکل کاربران عزیز چه هستند. بر اساس همین درخواست ها و یا کامنت هایی که افراد پایین پست ها می نویسند، سعی داریم تا در قالب مقالات آموزشی رایگان مشکلات و راه حل آنها را بیان کنیم تا افراد بتوانند به راحتی مشکل را حل نمایند.

این مقالات از طریق سرچ در گوگل یا سرچ در بلاگ قابل یافتن هستند. اگر نکته ای بود که در میان مقالات پیدا نمی کردین، می توانید از ما بخواهید تا برایتان توضیح دهیم یا پستی مناسب برای آموزش آن برایتان ارائه دهیم.

می توانید مشکلات خود را از طریق پشتیبانی آنلاین سایت، دایرکت در اینستاگرام و یا کامنت در پایین پست ها بیان کنید تا برای حل مشکلتان اقدام نماییم.

راه حل دوم با کمک البان و به صورت کاملا رایگان!

اگر با استفاده از مقالات و آموزش های نوشتاری قادر به حل مشکل نرم افزاری خود نبودید، می توانید از مشاوره رایگان تلفنی البان کمک بگیرید. وارد سایت البان شوید و یک درخواست ثبت کنید. کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت و راهنماییتان خواهند کرد.

مشکلات نرم افزاری موبایل | تعمیرات موبایل البان

اگر خودتان بتوانید با راهنمایی کارشناسان مشکل را حل کنید، علاوه بر اینکه بدون پرداخت هزینه مشکلتان را حل کرده اید، یک نکته جدیدی را هم یاد گرفته اید.

اگر الان هم مشکل دارید و مقاله ای برایش نیافته اید، هم می توانید پایین این نوشته یک کامنت بنویسید و هم از طریق ثبت درخواست و مشاوره رایگان نسبت به حل مشکلتان اقدام نمایید.

درباره نویسنده

البان

2 دیدگاه

  • سلام
   این موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد. مربوط به حافظه اصلی گوشی است یا حافظه جانبی؟ اگر حافظه جانبی باشد، یا حافظه درست سر جایش نیست، یا خود حافظه سوخته و یا جایگاهش مشکل پیدا کرده است.
   لطفا یک درخواست در سامانه تعمیرات موبایل البان ثبت کنید تا کارشناسان به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند
   https://elbaan.com/repair/

دیدگاهتان را بنویسید